CECĪĻU DABAS TAKA

 

  • Meža gudrības taka(max skaits grupā - 30)

Iespēja iziet taku meža raganiņas vadībā, kuras laikā varēs paraudzīties un iepazīt dabu nedaudz savādāk nekā ierasts - to ieraudzīt caur stiklu, sajust dabu ar aizvērtām acīm, saklausīt meža stāstus caur koku un pat ierāmēt dabu, kā arī iespēja iepazīties ar kompasu un likt to lietā, atrodot Cecīļu dabas takas pērles.  Savukārt, pastaiga būs vēl aizraujošāka Gaismas vakarā (rudens/ziemas periodā), kad dabu ieraudzīsiet no cita skatu punkta.

Programmas cena - 60.00 euro

Ilgums - 2h

Radošā darbnīca - 2.00 euro ( Cecīļu dabas takas logo izveide)

Ieejas maksa grupai  - 1.50 euro no personas

Grupu pavadošajām personām un pirmsskolēniem - bez maksas 

Ēdināšanas iespēja: uz ugunskura gatavota zupa 1 personai līdz 20 cilvēku grupai - 3.50 euro. Grupai no 20 cilvēkiem 1 personai - 3.00 euro

Kontaktinformācija - 28672126 (Kristīne)

 

  • Gaismas vakari.

Staigājot pa mūsu taku dienas tumšajā laikā, kad tā tiek izgaismota, katrs atradīs sajūtu, ka nonācis pasaku mežā. Tā ir meža terapija tumsas gaismā, vieta, kur smelties iedvesmu saviem darbiem. Katrs gaismas stars tev liks iepazīt dabu no citas puses. Ja tu nevari atļauties izniekot ko tik vērtīgu kā rudenīgā un ziemīgā dienas un vakara gaisma, nepaliec mājās - ej un iepazīsti dabu tumsas gaismā.

Gaismas taka atvērta katru sestdienu no plkst. 17:00 līdz plkst. 21:00 (darba laiks var mainīties) rudens un ziemas periodā (sākot ar oktobra beigām). Obligāta iepriekšēja pieteikšanās līdz katras nedēļas piektdienas vakaram plkst. 18:00, lai ievērotu valstī ieviestos drošības noteikumus! Lūgums skatīt sīkāku informāciju sadaļā - Pasākumu kalendārs!!!!

Pēc iepriekšējas vienošanās, sākot no 10 cilvēkiem grupā, tā ir pieejama citās nedēļas DIENĀS. (30.00 EUR STUNDĀ) 

Pieejama piknika vietas rezervēšana  (iepriekš vienojoties) - 10.00 euro

Ieejas maksa - 2.00 euro, pirmsskolēniem - bez maksas

 

Kontaktinformācija - Kristīne (28672126)

 

  • Pirts mežā.

Katra nogurdinātajam ķermenim ir iespēja to no jauna uzlādēt, ieejot pirtiņā, tādā veidā stiprinot ķermeni un garu, notverot sajūtu, ka ķermenis tev ir pateicīgs tam, ko dari. Tev tikai ir jāizkāpj no savas komforta zonas un jādodas iekšā dabas piedāvātajai relaksācijai. Papildus tam var baudīt nesteidzīgu pastaigu.

Piknika vietas rezervācija - 10.00 euro

Ieejas maksa - 2.00 euro

Pirts rezervēšana 8 personām - 40.00 euro

Ēdināšanas iespēja : uz ugunskura gatavota zupa 1 personai līdz 20 cilvēku grupai- 3.50 euro. Grupai no 20 cilvēkiem 1 personai - 3.00euro 

Kontaktinformācija - 29477700 (Kristaps)

 

  • Foto orientēšanās darba kolektīviem, ģimenēm ar bērniem un skolēnu grupām.

Saliedēšanās pasākums, sākums jaunai draudzībai, ciešs kontakts ar dabu, izglītojošs pārgājiens ar uzdevumiem,pārsteiguma elementi un noslēgumā kopīgas gleznas radīšana.

Programmas cena - 80.00 euro

Ieejas maksa grupai - 1.50 euro no personas

Ēdināšanas iespēja - uz ugunkura gatavota zupa 1 personai līdz 20 cilvēku grupai - 3.50 euro. Grupai no 20 cilvēkiem 1 personai - 3.00 euro

Kontaktinformācija - 28672126 ( Kristīne)

 

  • Pārgājieni dabā. (max personu skaits grupā - 20)

Mūsu piedāvātie pārgājieni liks dziļāk ieklausīties meža stāstos un upju dziesmās, aizmirstot par ikdienas trauksmainajām skaņām , kas dažreiz nomāc un spīdzina tavu prātu, bet šeit - tas atdzims no jauna. Mūsu piedāvājums Tev - čalojošas upes, nesteidzīgas sarunas pie ugunskura, noslēpumainā meža atrašana un mirkļa sajūtu ķeršana. Pēc pārgājiena iespēja nobaudīt uz ugunskura gatavotu zupu, sasildīties pirtiņā un izveidot pašu rokām Cecīļu dabas takas logo no keramikas masas.

Cena vienai personai - 15.00 euro (cenā iekļauti gida pakalpojumi, pirtiņa un uz ugunskura gatavota zupa) 

Kontaktinformācija - 28672126 (Kristīne)

 

 

  • Pārgājiens kopā ar haskijiem. 

Šajā piedzīvojumā tevi un tavus draugus, un ģimeni pavadīs vesala gidu kompānija - pieredzējušais dodkepu.lv treneris Nikolajs un kluba haskiji. Unikāla iespēja, kā atslēgties no ikdienas rutīnas. Sasaistē ar haskiju tavas rokas paliks brīvas un suns tev palīdzēs raitāk, aizraujošāk pārvietoties. Iespēja iegādāties arī dāvanu kartes.

Dalības maksu skatīt www.dodkepu.lv mājas lapā

Ekipējums tiek nodrošināts.

Kontaktinformācija - 28672126 (Kristīne)

 

  • Radošās darbnīcas.

Lai atslēgtu prātu no ikdienas rūpēm, piedāvajam laiku pavadīt lieliskā kompānijā, darinot lielus un mazus sapņu ķērājus, veidojot "dzīvās gleznas" no keramikas masas un ģipša, taisot no parafīna gaismas lukturus. Noteikti dāvāsim tev māju sajūtu, sagaidot tevi ar gardumiem un siltu tēju vai atspirdzinošu dzērienu.

Parafīna meistarklase (gaismas lukturu izveide) - no 15.00 euro lidz 25.00 euro

Dabas bareljefa darbnīca - no 5. euro līdz 25.00 euro

Sapņu ķērāju darbnīca - no 5.00 euro līdz 15.00 euro

Kontaktinformācija - 28672126 (Kristīne)

 

 

  • Sākot ar 2021. gada pavasari tiks organizēti pārgājieni  - "Iepazīsti Ieriķus", kuru laikā tu iepazīsies ar Ieriķu vēsturi un apskatīsi tuvākos dabas objektus.
  • 2021.gada pavasarī pie mums uz vietas varēs iegādāties puzles ar takas dabas skatiem un  Cecīļu dabas takas krāsojamo grāmatiņu - Dabas istaba. Lieliskas dāvanas dabas mīļiem!
  • Pieejama piknika vietas rezervēšana Taviem pasākumiem - 10.00 euro